З 9:00 до 18:00

Новини

Китай. Співпраця з нашими партнерами

Китай. Співпраця з нашими партнерами

Чому саме Китай?Питання риторичне - за останні кілька років ця країна стала ключовим світовим виробником і експортером агрохімії. При цьому експорт здійснюється безпосередньо китайськими компаніями, але як і раніше велику частку ринку займає китайська агрохімія, вироблена для великих транснаціональн..
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин (англ. Online shop або e-shop) - сайт, який торгує товарами за допомогою мережі Інтернет. Дозволяє користувачам онлайн, в своєму браузері або через мобільний додаток, сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення, оплатити замовлення.При цьому продаж ..
КОЛЕГИ, ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

КОЛЕГИ, ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства України!У день професійного свята бажаємо вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!З повагою АграрПрофі!..
НАМ 2 РОКИ!

НАМ 2 РОКИ!

Всім велике спасибі за привітання!Фірма, як людина, народжується, росте і розвивається! Сьогодні ми святкуємо пам'ятну дату! Бажаємо добрих змін, успіхів в роботі і в житті, великих і маленьких перемог! Тільки розвитку і досягнення висот!..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)